חיתוך פרספקס

חיתוך פרספקס

כשאנחנו חושבים על עיצוב הזמנות לחתונה, בין אלו הזמנות וינאטג’ לחתונות או כל הזמנה אחרת, וזה נכון גם לגבי כל אירוע אחר, אנחנו נוהגים לחשוב בדרך כלל על שני אלמנטים עיקריים בתהליך העבודה, העיצוב וההדפסה.

אך כפי שאנחנו יכולים להניח יש עוד מגוון רחב של עבודות שצריך לבצע בין לבין, כולל אם אנחנו רוצים להציע הזמנות מעוצבות בצורה מרשימה וייחודית. דוגמא טובה לכך זה חיתוך פרספקס אשר מוכר לנו לא רק מהתחום של עיצוב הזמנות וינטאג’ לבת מצווה או לאירועים אחרים, אלא גם מעבודות אשר מיועדות לשירותים נוספים, כגון מוביילים לתינוקות, תחתיות לכוסות ועוד.

הרעיון הוא שאנחנו יכולים לבצע את החיתוך, בין אם זה באמצעות קובץ שאנחנו שולחים אל בית הדפוס, לפני שהם מוצאים אותו להדפסה ובין אם כשאנחנו מגיעים אל בית הדפוס ומבצעים את העבודה במקום. החיתוך נעשה באמצעות שבלונות מיוחדות, ולאחר מכן מבצעים תהליך של הדבקה וצביעה. צריך לומר, נהוג לבצע חיתוך פרספקס בגלל שמדובר בחומר עמיד לדחיסה וכן נהוג לבצע את החיתוך בלייזר.

אצלנו למשל, במוצ-ארט, מתמחים בכל מה שקשור לחיתוך פרספקס בלייזר ובכלל. לרשותנו צוות מקצועי מאוד אשר מתמחה בכל מתן השירותים שקשורים להדפסות, ובפרט בכל מה שקשור לחיתוך פרספקס. אנחנו כמובן גם מתמחים בכל מה שקשור לנושא של עיצוב וינטאג’ לבת מצווה וכן הזמנות וינטאג’ לחתונות.

מדוע דווקא הזמנות וינטאג’ נקשרות עם חיתוך פרספקס? בכלל העובדה שהרבה מאוד מאותן הזמנות כוללות הדבקות ועיצובים ייחודים, שימושים בשבלונות שונות אשר הופכות את הצורך בחיתוך להרבה יותר ממשי. מן הסתם, גם נכון יהיה להשתמש באופציה זו גם לצרכים אחרים, בין אם מדובר בהזמנות או הדפסות אחרות.

פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית עבור חיתוך פרספקס לצורך עיצוב הזמנות לחתונה וכן לאירועים אחרים. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. אנחנו במוצ-ארט, מעסיקים צוות מקצועי שישמח לעמוד לרשותכם. פנו אלינו עוד בטלפון או במייל ונשמח לשרת אתכם.

Call Now Button
נגישות